Prezervatyvai bus plonesni už plauką

Plonesni

Turinys

  plonesni glikemijos indeksas riebalų nuostoliams

  Prezervatyvai bus plonesni plonesni plauką   1 Tradicinis dalies vyrų spyriojimasis nenaudoti prezervatyvų greitai neteks pagrindinio argumento: mokslininkai jau kuria naujas kompozitines medžiagas, iš kurių pagaminti sargiai bus plonesni už žmogaus plauką ir labai patvarūs.

  Jis skelbia, kad Mančesterio D. Britanija universiteto mokslininkai gavo Billo plonesni Melindos Gatesų fondo JAV plonesni paramą naujoms kompozitinėms nanomedžiagoms, kurios būtų naudojamos gaminant naujus prezervatyvuose.

  plonesni klestėti naujam svorio metimui

  Tokie itin ploni ir patvarūs prezervatyvai, fondo atstovų manymu, paskatins labiau jais naudotis ir padės stabdyti Plonesni viruso plitimą Afrikoje bei kituose pasaulio regionuose. Mančesterio universiteto mokslininkai pranešė pasitelkę grafeną naujai kompozitinei medžiagai plonesni. Iš plonesni pagaminti prezervatyvai neturės porų, todėl nuo ŽIV viruso ir kitų ligų sukėlėjų jie saugos dar patikimiau nei tradiciniai prezervatyvai iš latekso.

  Britų mokslininkai teigia, kad naujojoje medžiagoje bus naudojamas ir lateksas, tačiau dėl nanotechnologijų teikiamų plonesni naujieji prezervatyvai bus plonesni, tvirtesni ir tąsesni už dabartinius.

  svorio netekimas jiggly riebalų svorio netekimo centras Kanpūre

  Pabrėžiama, kad jie taip pat leis patirti dar malonesnius pojūčius, o tai, pasak mokslininkų, yra vienas svarbiausių tikslų siekiant dar labiau skatinti saugų seksą.